Já a přání ohledně holek

20. července 2017 v 17:34 | Felix Faix
Co bych si přál na holkách? Nechci je měnit, jen bych rád napsal, co bych jako kluk měl prostě raději, čím by mě víc zaujaly nebo čím prostě nic nepokazíte.
Četl jsem článek od holky, která napsala, že říká li holka některou z následujících vět, je buďto blbá, nebo lže.
  • 1.já na sladký nejsem, proto si dám raději flák masa.
  • 2.jsem napůl chlap.
  • 3.je mi jedno, jestli se mi ozve.
  • 4.nedovedu si představit, že bych měla dítě.
  • 5.nechci po něm, aby mi dával růže a valentýnky.
  • 6.může si jít večer kam chce, proč by nemohl??
  • 7.nežárlím.
  • 8.s holkama si moc nerozumím.
  • 9.miluju motorky, auta a posilování s činkama.
začnu postupně:
1. Má li holka raději maso, jsem raději. Příčí se mi představa, že jdeme na "romantický" dortíček nebo pohárek a ona tam lascivně olizuje třešeň nebo uždibuje šlehačku .... přijde mi to naivní, hloupý a okatě rádoby svůdný... není to pro mne znak ženství ani jemnosti, ale prostě trapasu. Ke mně se hodí holka, co si do pusy rve maso holýma rukama, rve ho od kosti zubama jako tygr a jako tygr si svůj flák taky brání.
2. Co může být lepšího než holka, která se neuráží při každým vtípku, sama umí do placu nějakej hodit, neskácí se po prvním poplácání přes záda a můžete s ní kecat o všem? Být s holkou, co jako chlap uvažuje, je to nejlepší, co může být! (tedy pro kluka kterej ví co chce -holku, která nehraje na naivku).
3. Prý to není pravdou, protože se holka klukovi VŽDYCKY ozve jako první a začne větřit co novýho, zda se ještě zlobí, zda ten rozchod vážně platí, co si o ní myslí, zda jí dá ještě šanci... věříte, že existují holky, co tohle vážně nedělají a tím u kluka jejich cena stoupne víc, než nějakým kníkavým naříkáním ???
4. Ideální holka pro mě - taky nějak nechci děcka a proto nechci ani holku, která na každý dítě, proběhnoucí v parku, začne vyšišlávat a ještě po mě chce, abych ho taky chválil. Jsme li v parku nebop prostě někde spolu, má si všímat mě a ne nějakých řvounů, ne? A mluvit o budoucnosti, když se známe hodinu? Sorry, na tohle jí fakt kašlu!
5. No, popravdě - je hodně holek, co to chtějí....spíš většina. Ale je taky hodně těch, kterým je to trapný, nelíbí se jim to a já si myslím, že to musí být trapný přece i nám, když jí tohle cpeme jen proto, že to ONA chce. Nejsme nějaký trubadůři ve středověku, abysme ji nabalovali dárečkama a blbýma srdíčkama ne? A pokud to nějaká chce, tak... má smůlu. :)
6. Nejde přímo o žárlivost, ale o jakýsi hlídání. Já mám kámoše, ona má kámoše, což ve vztahu = NAŠI kámoši dohromady. S tím nesouhlasím a trvám vždy na tom, že mám li já nebo ona někam jít, vždy jen a pouze každý se svou bandou.
Mícháním přátel vznikají akorát potíže, ne každý si sedne a já poznávat její družinu nehodlám.
A že kecá, když mi nebrání jít se svýma ven? No, možná jo...velmi rychle zjistím, jaká je pravda. Vypisuje li mi nebo volá a nechává vzkazy, nebo dojde li dokonce tak daleko, že se potuluje "nenápadně" okolo baru, vím, že opravdu kecá.... ale pokud umí i ona jít někam ven se svýma a neotravuje, vím, že je to tak, jak to být má.
7. Žárlí asi tak .... miliardy procent holek. A já nevím proč.
Mají důvod? Musí to, že existuje šance, že se vrhne na jinou, znamenat, že ona se má nervovat a užírat se a dělat scény?
Stejně nás těma scénama odradí a někdy k tomu, aby se její destrukční předpovědi splnily, samy doženou, tak čemu se pak chtějí divit?....
nebo vědí, že nejsou pro toho kluka žádnou výhrou a bojí se oprávněně? A pokud ano, co prostě scénama zmůžete? nějakýma výhružkama, smskama s nadávkama, pomluvama šířenýma po škole a kámoších? Tím si vše jen zhoršujete, proto mi věřte, že je lepší nežárlit.
A že takový holky existují.
A taky mi věřte, že žárlivost neznamená lásku.
8. Tak tomu zcela věřím. I holka si může s holkama- slepicema nerozumět. naprosto v to věřím a podporuji to. Některý sůlepičí skupinky jsou fakt na ranu. Nic nenormálního, spíš naopak - kluk uvítá, pokud od těch krav nedotáhnete do vztahu opakovaně nějaký rady, tipy, novinky, drby, pomluvy nebo tajemstvíčka, který se pak roznesou po celé škole.
9. Jo, proč by nemohla? Musí snad každá lítat obchoďákem a trapně fňukat v kabince, že jí nic není?
Miluju holky, co holdují mužským záležitostem, ale pouze za cenu, že ty zájmy ovládají.
Na holce, která dělá, jak moc žere zbraně, a ve finále ji neumí ani uchopit nebo nabít, nic k obdivu není.
Spíš naopak - toho kluka to odradí, protože ví že je ulhaná kráva a jen se ztrapňuje. Že to dělá přece kvůli němu? ...ne, vtírá li se vám někdo, aniž by věděl, o čem je ohledně vašeho zájmu řeč, tak to dobré prostě není.
Umí řídit na simulátoru? Může s ní ten kluk závodit, zastřílet si, někam si vyjet, zahrát si něco akčního?
Co víc je může spojit, než právě tohle?
Už chápete? Jako klukům nám spíš vyhovuje, když holkama "nejste".
(snad jsem dámy neurazil.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama