Já a proměna jedné holky

20. července 2017 v 17:24 | Felix Faix
Potkávám takový holky hlavně v posledních letech. Jsou jakoby přes kopírák. Ze všech těch tureckých telenovel, muzikálů ze střední, Disney kanálů, článečků na krásná.cz a bravíček jsou tak zblblý a nesoudný, že se v jejich uvažování zcela míjí realita od nadnesených krávovin.
Nemožnou holku někdy poznáte od pohledu, když na vás mrká nalepenýma řasama tak, až upadne ze schodů a nabije si...svá zvětšovacím leskem natřená ústa.
Když na vás kmitá jazykem ve školní jídelně a vypadne jí při tom kus banánu ze zlobivé pusy.
Když na vás mrká tak, že máte chuť běžet pro očaře,k aby jí tu tříšku z oka vyndal.
To je pak jasný, že takové se vyhýbáte... jenže horší sortou jsou ty, který to skrývají, pak vás "kamarádsky" obkrouží jako přátelská družice, pomůže vám, pokecáte, něco si svěříte a vyměníte si na něco názory...a vy si říkáte, že jste narazili na nečekaně normální holku!
Tak ji do svýho života vpustíte víc, píšete si na Fcb a sdělujete si, na co jste se koukali, co si o tom myslíte, jak vám to jde ve škole a jak moc je blbá ta a ta nebo jak moc blbě vypadá jako emo ten a ten. Jste na jedné notě, jste stejní!
Tak jí dovolíte, aby přišla do vašeho života víc a víc, nějak tak si naznačíte, že "by to šlo", a..
PEKLO ZAČÍNÁ.
Milá, kdysi zcela normální holka, která mohla mluvit o všem s nadhledem a která byla spíš jako váš kámoš, je najednou ukecanou stíhačkou a předkládá vám návrhy a postoje jako vystřižený z románů Lenky Lanczový. Začne se po vás plazit, hlavně jdou li okolo jiný holky, houká na vás "hu-ů" na chodbě, mává na vás tak okázale, že si toho všimne i učitel a pošle vás na základě toho do roztomilosti zaobaleného příkazu "POJĎ SEM!" za "svou starou paňmámou, aby nečekala, když je tak náruživa" a místo kecacích maratonů teď mluví jen ona... o tom, co by chtěla ve vašem vztahu... jak moc se těšila na to, až tohle přijde... co si myslíte o jejím novým tričku? ladí jí k pásku? ...co myslíš, voním dobře? to je Šanel, ale z tržnice víš, nikomu to neříkej...jé hele miminko! takový chci taky... je jí zima-zahřeješ mě? tak já ty ruce zmáčknete a vtáhnete do svý mikiny a ona hned začne vyvolávat jásavý opus na téma " jéééžiš ty jsi tak hodnéééj"....
Ve svých očích je dospělou, neodolatelnou romantickou nymfou, která školu nebo úkoly ke svýmu novýmu, láskyplnýmu životu nepotřebuje, protože ONA žije srdcem a vše jí může být ukradený....... a ve vašich očích je otravná, afektovaná a máte chuť ji ucpat špuntem. (korkovým, ne tím vaším.)
Začne se do nymfy stylizovat nejen oděvem, ale hlavně řečí a gesty.
Říká pořád "ale chápeš jak to cejtim né ? " nebo "tak jak mi srdce bije s tebou tak tak mi s nikým nebilo".
Máchá rukama v rozmáchlých gestech, občas jí ujede místo kdysi normální "tyvole" jakési och a ách a směje se vysokým, hraným hlasem.
Víte, že samu sebe teď prostě hraje a vadí vám to. Nemáte náladu řešit něčí šaty, celebrity které neznáte, nezajímá vás její "nově objevená" schopnost léčivých dotyků, které na vás chce aplikovat.
Vy chcete tu, kterou jste poznali... a ne nějakou náhražku z laciných filmíků.
Na lavičce u domu se tisknou jen ti hloupí a malí, ne přece vy!
Takže co s tak nemožnou hloupou holkou, co propadla víře v to, že zalíbí li se někomu pro něco, musí to okamžitě zazdít a začít se chovat jako nána? Která je buď zaslepena sama sebou, že vás jen vláčí za sebou, nebo naopak se snaží vzhledem ke své proměně změnit i vás?
Chce to jedno: dobře mířenej kopanec.
Ne slovní, ale reálnej. Jedině ten ji totiž probere a srovná ji zpět do roviny "nás normálních".
Sice pro ni navždy budete debil, který "pohrdl mou láskou", ale vy se osvobodíte.
A to je to hlavní. Nikdy prostě nepřestávejte myslet sami na sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama