Já a ženská knížka

20. července 2017 v 17:29 | Felix Faix
Četl jsem si knížku, po který jsem sáhl z nudy, když mi nešel internet a která je sestřenky. Je to taková ta typiše kecárna o vztazíčkách a svatbách a o tom, jak se poznali a bleble-prostě srdceryvný dějství.
No a tam byla najednou věta "je mi skoro čtyřicet, ale to přece nevadí - jsem na vrcholu svých sexuálních sil!" A já padl naznak.
VRCHOL SEXUÁLNÍCH SIL????
Co to sakra je? Co je to za sílu? Nějaká nadpozemskost? Nějaký ženský tajemství? Něco, co ze cátnic dělá divošky a přitažlivky pro kluky i chlapy? Něco, bez čeho by si jinak neškrtly? Prfoč právě těch sexuálních? Mají i jiný síly? Jako že čarují ?!?!
Prosím, aby mi toto bylo vysvětleno nejlépe ženou tohoto věku. V mým okolí se tomu jen smáli, ale nějak mi o tom moc neřekli.
Pokud máme my klucí taky nějaký síly, tak se mi asi vyhejbaj. Já totiž na žádným vrcholu ničeho nejsem... leda nechuti.
Jak se to jako pozná? Co vám to řekne? Jednoho dne to propukne? Prostě to cejtíte? Nebo to z vás něco udělá?
Může to mít i holka v 16ti třeba? A jak to vypadá - že chce zkoušet Odstíny s manžou, nebo píchá s chlapem z práce a po dvaceti letech manželství ji to blaží, protože je nemravná, nebo co jako?!
Nějak si neumím představit, co bych dělal, kdyby mi holka řekla o svým vrcholu sil. Asi bych se zalekl, že mě na něj bude nutit vyšlápnout a být na něm s ní. A že já tak budu někde, kde nechci, neboť nesnáším vejšky a šplh.
Do novýho roku si dám asi předsevzetí, že se dámk na duchovní cestu a od všech nečistejch sil se budu distancovat, aby mě nestáhly do toho svýho čarovnýho pekla.
(Tímto díky Lesaně za zprávu a:- s fotkou nepočítám - byl bych pak na roztrhání a to já bych nerad - jsem sám úžasný až až,
a ano, sportuji taky, byť ne vždy s úspěchem. :) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama