Jak generace degenerují

20. července 2017 v 17:45 | Felix Faix
Tohle téma nabízí mnohé. Já bych chtěl psát o tom, co vídám ve svém okolí- jak se přenáší výchova na děti.
V mém okolí má hodně holek, ať už starších nebo mladších, dítě. Žijí buď samotné, nebo střídají chlapy, nebo toho jednoho mají. Tím, že porodily, se z nich stala jiná bytost, kterou já nepoznávám a jak jde čas, nepoznávám ani to děcko. Z kdysi malýho nevinnýho děcka se dnes klubou spíš malý rajdičky a matky - ty velké rajdy - je v tom podporují.
Místo děcka na vás čučí neuměle nalíčený oči, hodiny to prostojí u skříně a ječí to, když tomu dáte mikinu jiný barvy, než jakou chce ona...když mu nekoupíte gormita nebo lego fire.... když mu nedáte přeslazenou zmrzlinu a tuny džusu. Když na vás něco uvidí, chce, abyste jí to dali a ta dřív skvělá kámoška vás dorazí hláškou "tak jí to dej!"
Když nedáte, ječí to, dupe, válí se to v prachu cesty a máte chuť to zmlátit. Protože jste nesplnili mazlíčkovo přání, jste nahraní a vaše kámoška už NENÍ vaší kámoškou.
To ostatně není už dávno. Jakmile otěhotní, má v hubě jen toho tvora, co má v sobě, dárky taky musíte dávat jakoby pouze jemu a ne jí ( následuje povzdech " to jsi nemusel, stačilo dát něco dítěti"...) a prostě v jejím okolí už nejsou ani tak akce nebo riskantní závody, ale polehávání, fňukačka a výkřiky "pomožte měě"!
Dřív když měl někdo dítě, ukázal ho, šlo se s ním ven, pohlídalo se, ale bylo normální, neječelo, nevřískalo, nekopalo a neutíkalo z pískoviště. Já osobně moc z dětí nadšenej jasněže nejsem, ale dřív se to s něma dalo vydržet. V poslední době ale, stejně jako se zhoršuje chování lidí, zhoršují se i děti. A to mne prostě šokuje.
A teď si vemte, když je tahle holka, má li děcko, třeba VAŠÍ holkou a dítě je cití! vše musí být podle děcka, psst teď nemůžeme, ještě nespí....dej jí to..nedávej jí to... je to její, nech to... nech ji...aby si se neposral apod.
Prostě nenaděláte nic a věřte mi, že to takhle rozbácaný děcko si už nezamilujete a tak vám jasněže vadí...a po čase vám začne vadit i jeho matka, což není divu.
My, co to s matkami cizích ( no.. i vlastních) děcek ukončíme, jsme prý necitelní...ahja, takže krávy s náma mohou orat, my můžeme vydělávat jen na ni a její chybu a jako nic víc nejsme? Ona být svině může a my musíme mlčet? No já nevím lidi, tohle jasněže vydržet nemůže... Jsem totiž pro to, aby kluk, stalo li se a on to děcko má, platil, ale nějak se neangažoval. Pokud se totiž zahákuje, ať už u děcka nebo u tý holky, je zle a on z toho vyjde jako poraženej blbeček.
Proto chlapi nikdy toto nedovolte a vy holky nevychovávejte ze sebe ani děcek krávy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama