Když si holka schválně nevezme antikoncepci

20. července 2017 v 17:59 | Felix Faix
Hm. zažili jste to někdy? Že jste děcko čekali, nebo dokonce měli, máte nebo už nemáte? Víte o něm, nebo to jen tušíte?
Jaký z toho máte pocit? Jste rádi, jste nadšeni, máte pocit, že víc jste v životě nevytvořili? Že je to to nej? Nebo vám to naopak převrátilo život, zničilo, rozvrátilo vztahy? Překáží, nebo je vaší součástí?
Já jen, že právě čerstvě zpracovávám zoufalý info kámoše, že zplodil, aniž věděl. Prostě dvouletá přítelka,nyní 18letá, vysadila za účelem oplodnění ( vychází ze školy, tak co by jinýho dělala než rodila žejo...) a on neměl tucha.
Stojí teď před hotovou věcí, ponechanou záměrně na takovou dobu, až bude neřešitelná. Nejde ji odestát, nejde ji dát pryč. Už ne. Jde ji jen přenechat jiným, na což ale musí být souhlas, který není.
Kámoš byl klukem a teď bude muset být fotrem. Nedobrovolným. Tím, kterej bude platit na něco, co nechtěl.
A jak ho znám, nikdy ani chtít nebude.
Víte, já se mu nedivím. Já děcka taky nemusím, především tak od dvou let nahoru - to už umí s člověkem manipulovat, vyřvává si to nesmyslnosti, neposlouchá to a ty děti jako by ani nebyly dětma... ale pytlem plným vzdoru a svýho JÁ ! NE! CHCI! DEJ!


Já vím, je riskantní za každý, byť "stálý" situace tělesně konat na holo, ale ve vztahu očekáváte to, že mohli-li jste důvěřovat nyní, můžete i příště.....a on takovej podvod.
Navedená holka od jiných slepic+ nevyplněnej čas a nevědění co dělat = neštěstí.
Napadla by vás taková podlost? Zničení stability, narušení vztahu a hlavně "zranění" buď jedné, nebo obou rodin?
Však komu nastanou potíže, komu přibude do rodiny novej člověk? No všem, ne jen jí. Té, která jediná ho chtěla.
Jako únik. Únik, o kterém ještě pořád neví, co znamená a co ji čeká.
Prostě jen poslechla a zazdálo se jí, že by jí k tomu mohl posloužit ten její pablb. Však klopit musí, tak co - pobude si ňákej rok doma, pak uplichtí další... v poho, ne?
Já jsem o ní neměl nikdy dobrý mínění ( jako by mi něco našeptávalo, že je sketa a chystá něco proradnýho), ale on ji prostě měl rád, nedal si ji vzít dobře míněnýma radama..... a teď by ji i s tím zárodkem narval prvnímu, kdo by si o ně řekl :) ( jenže kdo by chtěl cizího ufňágance žejo).
Ba ne, smutný to je. Smutný, i když můžu slavit, že se to nestalo mně. A doufám, že ani nestane.
Protože bych se musel, a to opravdu MUSEL, zachovat jako-dle slov ženských-HAJZL. Vykašlat se na ně oba, na ni i "to" ( děcko).
Protože moje předvědčení a nechuť k něčemu vlezlému a co nechci je mi víc, než nějakej paragraf nebo něčí touha dostat mě tam, kde mě chce mít.
Ne, já se nedám....a vy to taky nedovolte!
Zvláštní, že hajzlem ale nikdo nenazývá tu proradnou svini, která za to vše může a která to nalíčí.
(víte že se holka může "zbouchnout" sama i použitím spermatu z kondomu, který odhodíte? Jo, může, pomocí "prstíkové" metody -a to jste s ní vůbec nemusel ani být!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama