Takový shrnutí mě samotného (kdysi jsem způsobil svými názory nelibost) :)

20. července 2017 v 18:11 | Felix Faix
1.CO OČEKÁVÁM OD VZTAHU S HOLKOU ??? 
Co bych rád a nerad na holce jsem psal v prvních článcích - co se mi na nich líbí a co ne, a z toho vyplývá co bych chtěl nebo nechtěl. Od vztahu s jakoukoliv holkou očekávám to, co jsem sám schopen nabídnout:
svobodu - každý má své zájmy a nemusí být věčně nalepen na tom druhým - prostě osobní prostor by neměl být narušován k nechuti druhého. Dále očekávám její schopnost trávit dobu i jinak než se mnou, pochopení pro chvíle, kdy chci být sám, m,ou nechuť k poznávání rodičů a tradičním "stylům" života - tzn. nenutit mě do buletproof vztahu pro jeden jediný večer v kině (prostě spěchat, když vidí mou odtažitost). Pokud holka něco chce, měla by to umět říct. a to ať už to dobré, nebo prostě nějakou nelibost ( klidně i nasranost na cokoliv, včetně mě) - já taky říkám chci/ nechci, ano/ne , pravdu, pocity narovinu.
Poznal jsem totiž, že je to lepší, než když se holka kroutí, mrká, culí se do chodníku a já mám jakože hádat, co mi chce.
Jenže protože holky většinou něco nakousnou a pak říkaj už jen "já nevím.. to je blbý.. a rači né..", nebaví mě čekat a hádat.
Takže svoboda, schopnost otevřeného projevu a taky tak nějak dát jasně najevo, jak jí se mnou je- jestli se semnou cítí jen jako s kámošem, nebo chce něco víc - ať už se poznávat dál mentálně, nebo tělesně.


Tím jsme u dalších dvou témat -
2.JAK TO MÁM S FYZICKÝM KONTAKTEM?
"Lásku" a vztah dělím na dva směry - ten fyzický a mentální. Nejsem ňuňací typ, který leží v postýlce, hladí holčinu a špitá jí, jak dokonalá byla, jaká je to lásečka navždy, jak si spolu pořídíme napřed štěňátka a pak děťátka a domeček apod.
Fyzično je pro mne logicky normální, ale to láskové tělesno - neustálé objímačky, cicmačky a nutnost být jí pořád svým tělem na blízku jsou mi až protivné. Užil jsem si totiž od svých 13ti tolik tahanců za ruce po kšole, objímaček na záchodcích, snah poválet se po lavici, sezení na klíně v klubech a nucení k nalípnutým ploužákům, že mě na to přešla chuť.
Polibek je pro mne svolení k tělesnu, pusu jen tak mimochodem moc... nechápu. K čemu je? Proč ji mám pořád čímsi ujišťovat? Je to holčičí nutnost, která kluky může obtěžovat. Jo, nejsem cucací méďa prostě.
Další téma navazuje -
3. CO JÁ A NEVĚRA?
Co se týče mě osobně - díky dělení vztahů buď se svou "holkou" spím nebo ne. Buď skvěle pokecáme, něco prožijeme a jsme na stejné mentální úrovni, kdy si rozumíme, nebo na tý tělesný.
Jsme li na mentálu a nějak nás to netáhne, smí ten druhý spát s jinými - to platí jak pro mne, tak pro ni.( nestává se, že bych změnil názor a na doposud nepřitažlivos bych se zničehožnic vrhl ... nebo pro její smutek z toho, že nic nebude.)
Rozumíme li si v tělesnu, jsem rád, když by se alespoň když už by jich musela mít víc, chránila.. nerad bych pro něčí nevázanost něco lapl.
Jak vidíš, pro mě osobně nevěra nic není ... je to pro mne znak čehosi - ten, kdo podvádí, prostě hledá a že když neklape postel, je to ve vztahu na prd, to mi věřte.
Tam, kde jednomu něco chybí, nemůže to dostat protože ten druhý nemůže, nebo nechce, je logická.
Nechápu totiž dnešní trend nárokovat si těla druhých. Tělo je každého jeho věcí, on si rozhodne jak s ním naložit nebo komu ho dát. Proč se vůbec vyvinulo to, že partner = jeho duše i jeho tělo jsou mé?? nechápu.
Vždy, když přijde do smečky nový lev, zničí mláďata stávající, vyžene samce a začne znovu sám - a samice se mu rády podvolí. U bonobů se taky neřeší kdo s kým - proč tedy pořád jen lidi musí řešit, kdo s kým byl, jak se mu to proboha mohlo líbit, když mi tak ublížil a JAK TO ŽE TO VŮBEC UDĚLAL ???
Pokud ten člověk neselže vyloženě s nějakou fetkou nebo pouliční špínou pro každýho, nejsem skutečně proti.
4.BITÍ HOLEK
To o zbití holky po nevěře platí pro případ, kdy jsem pro, když kluk holku skutečně miluje a ona mu lže, podvádí ho, narafičí na něj těhotenství, všelijak ho lape, pomlouvá a pod. Případů, kdy holka zaslouží, je dost. Dnes nejsou holky panenky cudně pípající z 18. století, dnes jsou holky v čím dál víc případech i pořádnými sviněmi, svým chováním se staví na úroveň kluků, proto je nutno se k nim jako ke klukům chovat.
5. NEUPRAVENOST HOLEK
To se dá shrnout po různé pojmy:
- nenalíčenost - prostě většina holek je bledá s určitými nerovnostmi a problémy, k čemuž slouží prostředky a je snadné naučit se, jak se "zlepšit" ... není tedy důvod říkat, že se holce nechce, neumí to nebo že to nejde. Jsou i nealergenní druhy kosmetiky, naučit se to dá, každýmu sedne něco jinýho a to by na sobě měla umět holka objevit.
Protože bledá neučesaná s kruhama pod očima?? Zaujme možná nějakýho skejťáka co hulí ... mě prostě ne.
(jo, nejvíc neupravená je pro mě asi Sára Saudková - bledá rozcuchaná upocená a navíc zrzka.. to já nerad.)
- lesany - batikované lesní víly, které by se nejraději již nikdy nečesaly. Mezi jejich snahu bát eko vždy a všude patří nemýt si hlavu šamponem, ale moukou kakaem skořicí a jinými věcmi. Dredy, díry v uších i jinde, ( ne nejsem proti piercingu, ale oni toho mají většinou moc) a nejspíš i neholení se.
- holkokluk - takový to sjekťácký cosi mezi ... něco jako Šarkas - vytahaný gatě a kšiltka z ní kluka neudělaj.
- ty co se mi prostě nelíbí - to je už oční problém. (někdo se prý nemůže nabažit krásy týhle blogerky. Sorry, vlasy hezký, ale jinak prostě nezaujala. To se snad říct smí, ne?)
6. POSTAVY, NADVÁHA
Tak tady pozor. Nejsem dnešní omezenej debílek, kterej jakmile vidí holku nad 30 kilo, už blije, jak vyžraná je. Jak jsem psal - jsem pro vytvarovaný plnější typy, ale ne na 150ti kilovky. (Natož s legínama.)
Já totiž na rozdíl od valné většiny stejně starých to, že léky a zdravotní potíže mohou zapříčinit nadváhu a to jak u mužů, tak žen, vím.
Jenže já odsuzuju jak dobrovolné hladovění až k smrti (místní proana blogy nesnáším už z principu - anorektičky jsou prostě jeblý), tak ale i ty mcdonaldovský typy. Když je někdo zdravej, ať s tím sakra něco dělá. To platí i pro nejmenší děcka.Odmala to vidíte žrát rohlíky s nutelou, hambáče zapíjený kolou a nekvalitní sladkosti. Roste to s něma a je jasný, že to v páté třídě má 80 kilo a v devítce nad sto. A to fakt přitažlivý není.
Můžete s něma kecat, můžete se s něma smát, můžete jim věřit, nemusej bejt zlí nebo špatní... ale to, že se dobrovlně promiňte mi ten výraz kurvěj, o něčem vypovídá a je to hlavně škoda. JEJICH OSOBNÍ.
( takže ať pak laskavě nefňukaj).
7. MOJE ZÁJMY
Filmy, kreslení, hudba, tanec, auta, závody, chlastání kafe a kouření, dělání bince po nocích, co se týče zvířat mám raději psy než kočky, momentálně mi zabírá čas zbavování se strachu z pitbulů dky kámošovými Ivanovi Hroznýmu, ( bát pavouků už jsem se odnaučil ).
Zkouším psát ( cokoliv), čtu, rád historii ale spíš tu reálnou - ne války, ale jak se žilo, zajímá mě Asie jakožto taková ale ne anime nebo manga ( spíš yaoii a tak ), hentai obrázky jsem zkoušel malovat ale uh no katastrofa, občas pro radost děvčat s nima zahraju takový ty avíkový hry, kde jdete do báru, lapnete tam a dáte si drink nebo tančíte pak se líbáte apod., fotím rád, žeru bouřky a déšť a to mě většinou podnítí k něčemu tvůrčímu.
Zkouším vzhledem ke svýmu diet. režimu vařit a experimentovat, tak se potácím mezi touhou ochutnávat pralesní superplodiny a strachem, že mi z nich něco bude.
Zkoušel jsem parkur ale nabil jsem si hubu.
Zkoušel jsem řezat dřevo, ale mám dosranou ruku. Proto už manuálně nezkouším nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 R_ R_ | E-mail | 1. října 2017 v 20:53 | Reagovat

Ty se toho teda nebojíš :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama