Nesnáším neustálou přítomnost partnera

20. července 2017 v 17:58 | Felix Faix
Z předešlých příspěvků víte, že nemám rád přísavkovité typy a závislačky vztahové.
Nemám rád odebranou svobodu a nemám rád absolutní závislost a nutnost být s tím partnerem sto milionů hodin denně.
Potkám li někoho, s kým jsem rád, užívám si, ale jen po určitou dobu. Jak se říká - když je něčeho moc, rychle se toho přejíš a neustálá něčí přítomnost pak vede k tomu, že ten vztah musí kvůli nudě, zvyku a nasycenosti až přežrání se tím partnerem prostě skončit.
Je proto dle mne škoda, přeškoda, že si partneři tento konec uchystají sami a dobrovolně.
Na blogách a různých deníčcích a profilech nejčastěji čteme, že se lidé cítí nejlépe svobodní... tak proč si nezařídí svobodu i ve vztahu?
Svobodou nyní nemyslím "povolení" k tomu zahýbat a lítat jinde, ale prostě volnost.
Rozdíl mezi "ty + já" a "spolu".
Ty + já je totiž vzorec, kdy si oba dovolí mít své zájmy, chvíle s přáteli a okamžiky též s někým jiným než pořád jen a partnerem.
Spolu je absolutní splynutí v denní i noční dobu doma ve škole venku v posilovně v práci...prostě všude.
A věřte mi, že pokud není člověk přílipka a nepotřebuje mít toho druhýho neustále po ruce, velmi rychle z tohoto bude znechucen.


Nezávislost někomu zní možná až hrozně, jako že to musí znamenat, že jeden z těch partnerů nemá o druhého zájem, ale není to tak. Nezávislost je nejlepší základ vztahu. Důvěra se těžce prověřuje a není neotřesitelná, ale nezávislost poznáte nebo máte ihned. Proto je to, jak hodlá trávit většinu času - zda se mnou, nebo svým stylem, mezi prvními otázkami, jež při "navázání" pokládám. Toto je velmi důležitá kapka z obrovskýho oceánu vztahů a nutných věcí, který mají při skvělém vztahu fungovat a být. Velikost prsou, rtů nebo fin., konto jsou bezpředmětný věci... nejdůležitější je vědět, jak vám to bude klapat - zda jedete na stejnou notu nebo ne.
A nemějte mi za zlé, že zdrhám, jen se za mnou práší, slyším li " no přece pořád s tebou! "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama