Neumím říct AJ LAVJŮ.

20. července 2017 v 17:47 | Felix Faix
Když s někým chodíte ať už z lásky nebo prostě jen proto, že se vám líbí, říkáte ta slova, co se říkat mají? A říkáte to s vědomím, že je to pravda nebo proto, že byste měli? Že se to dělává a ten druhý to slyšet nejspíš chce, hlavně je li to holka?
Já totiž ne.
Jen když to někde čtu a pomyslím na to, že bych to říkat měl, je mi z toho... divně.
Přijde mi divné to říkat a protože jsem spíš skutkový a důkazový typ, nesnáším takový to podbízení se a pohledy ala " tak už mi to řekni! " protože to je prostě nátlak a já nátlaky nerad.
Vykřikovat svý city mi přijde takový... nevím, snad až neupřímný a zbytečný.,.. něco jako fraška z 15. století... telenovelová krávovina.... romantický blábol, kterým můžete dosáhnout všeho, ale kterým taky můžete pěkně klamat. Věc zbytečná a bezcenná.
Prostě slovo no...co na něm.
Jaktěživ jsem to žádné neřekl a pokud to bylo říkáno / psáno mně, tak jsem s sebezapřením po jisté době odepsal " já tebe tky" (dřív to bývalo pouhé "uh... díky") ale za a) jsem to tak nemyslel a za b)do očí bych jí to jaktěživ neřekl.
I to psaní mi vadilo ale nebylo to nic proti okamžiku, kdy mi to holka zasněně řekla.
Já v tu chvíli vždycky ztuhnul, napadlo mě JEŽÍŠI TEĎ TO CHCE SLYŠET ODE MNĚ a nemohl jsem se hnout... tělesně ani psychicky. Prostě jsem to nedokázal ani nějak vymrčet s křivým úšklebkem nebo to doplnit všeříkajícím "hehe" .
Nejde mi to.
Dělá mi to tělesně zle a popadá mne panika a já mám chuť utéct. Zatřást s ní a zařvat na ni, ať mě vědomě nepřivádí do rozpaků, že to říkat nebudu, protože to necítím.
A i kdyby jo, nedostala by to ze mně.
Chci v tu chvíli někam do kouta a být tam sám a kašlu na nějaký láskování!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 20. července 2017 v 18:08 | Reagovat

Myslím, že mám podobný problém. Ani psovi nedokážu říct prosté: "Mám tě ráda", což potom člověku. Nevím, jestli se stydím, nebo mám nějaký psychický blok, ale prostě mi to nejde do huby. Podobně se zaseknu, když to někdo řekne mě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama