Zhrzená valentýnská těhule

20. července 2017 v 17:56 | Felix Faix
Takže, milé dítky, jsem tu s dalším průkazným nalezeným problémem vztahovým. Opět si dívka stěžuje na věc, která je zcela jasná a neznamená nic zlýho a opět je z toho problém. Je z února tohoto roku a ten problém byl tak mega, že to teda jako příťa podělal.
No, problém jako kráva! Těhotná jako hodlá slavit valentýna, i když na to ten její dlouhodobě nereaguje a domnívá se, že to, že to nechá na něm znamená, že to slavit přece jen budou. A ono hrůzo hrůz - NEBUDOU!
Místo toho si dovolí jet ke své mámě a pomoci jí! Jak se jako opovažuje ??? Copak tohle se smí, těhotné odříct něco, co čeká, i když vám se do toho očividně nechce???
Takže jak vidím, tyto ( říkám tyto, ne VŠECHNY !!!) dnešní holky mají jasno - neuposlechne li partner, nehodlá se ona zamýšlet proč asi a zda to není taky její vina... prostě bude zklamaná, uražená, bude dělat scény, odstřihne ho, vykope z postele a vytroubí to veřejně do světa, jaká je ona chudera, že má takovýho debila, že jí ani valentýna neudělá...
A my s takovou slepicí za prdelí jako co...jsme hajzlové největší, že? Jsme odporní hnusáci a svině, protože JÍ nic nedopřejem, protože to MY nechceme - jak sobecké!
A není náhodou spíš sobecký nutit někoho do něčeho, co on nechce? Co neuznává, čím nehodlá zabíjet čas, je li navíc něco důležitějšího?
A to že dáváme přednost matce před vámi to asi taky určitým typům vadí, že?
.....takže co my vlastně jako můžem.... držet hubu a krok a poslouchat svoji Bohyni a plnit jí i to, co nevyřkla?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama